Mis veetlev piknik suises metsatukas, kui eemale jäi karske päeva praht!

Kairi Tähe

Pean tunnistama, et see oli üks väga mõnus õhtu. Okei, parandan end, see oli väga mõnus tunnike. Sidusime oma eluõied kimpu ja viisime tunniks vanavanemate juurde. Ise aga hüppasime autosse ja võtsime suuna Porkuni järve äärde. Olin pakkinud kaasa meile Frank Kutteri suitsusest välisfileest võileivad, aiast mõned õunad ja Päts Sahvrist kaks magusat pavlovat.

Olen seda juba mitu korda öelnud, aga kõikidest minu projektidest, mis elu mulle pakkunud on, on minu kaks väikest mõnglit kõige vingemad. Aga vahel on tore kasvõi tunnikeseks käed-jalad vabaks saada ja võtta aeg endale. Või siis meile kahele.

Ps! Ma olen juba ühes oma postituses Frank Kutteri tooteid kiitnud, aga no ausalt, see suitsune välisfilee on to die for. Hea toit on lihtne. Käär rukkileiba, pisut taluvõi, liha ja pisut mädarõigast. Või sinepit. Uhh.

Sel korral ma ei jaga ühtegi retsepti. Või tegelikult – et säilitada selles kaootilises #momlife’is pea ja Sina ise, siis tee väike paus vahetevahel. Vahel sagedamini ja siis jälle harvemini. Kuigi minu igapäevaelu oma mõnglitega on siin, Rakveres, siis ma käin väga tihti Pärnus. Oma tüdrukute ja pere juures, kes hoiavad mu pea selge, kes kuulavad mu vingumist ja kellega läheksin iga kell luurele ja kaugemalegi veel.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri