Tere tulemast koju mu helesinine köök

Kairi Tähe
helesinine köök

Oh, tean, minu viimasest postitusest on üsna palju möödas. Ehkki ma alati peale viimast postist luban, et nüüd olen siin blogis aktiivsem, juhtub ikka nii, et päevadest saavad nädalad, nädalatest kuud ja nii kerge silmapilguga ongi juba mitu kuud möödas. Aga täna ma tahaksin teiega jagada üht oma suure unistuse täitumist. Me nimelt jõudsime koju – Pärnu. Õigemini Paikusele, valgesse suurde majja, kus linnulaul äratab hommikul, naabrilapsi on palju ja minul süda rõõmu täis.

Kuna siin majas polnud enne meid keegi elanud, oleme selle mõnsusasti enda järgi sättinud ja suures osas oma eelmisest pesast palju asju kaasa võtnud. Aga siin polnud kööki ja just sellest ma siia rääkima tulingi.

Köögi me saime stuudimoobel.ee lehelt. Selle taga peituvad oma ala tõelised meistrid – Triin ja Priit. Ehkki me esialgu läksime sealt traditsioonilist halli kööki tellima, tõi Triin tagatoast välja uued toonid ja nii juhtuski, et koju sõites teadsin, et 3 nädala pärast ootab mind minu uues kodus minu unistuste helesinine köök.

Mööbel ise tuleb Poolast ja ehkki see esmapilgul oli veidi ehmatav, oleme meie kvaliteediga ülimalt rahul. Igal hommikul kui tulen oma hommikohvile järgi, jõuan alati kööki pisike naeratus näol. Siin on tõesti imeilus.

Juurde ostsime IKEA’st köögisaare, see annab tööpinda suuresti juurde ja allolevad lahtised riiulid hädavajalikud. Ehkki meie uus maja on päris suur, oli köögile jäetud pisike nurgake ja Triin ning Priit aitasid selle meil maksimaalselt ära kasutada.

Stuudiomööbli esindused leiad nii Pärnust, Tallinnast ja Haapsalust. Nii Triin kui Priit mõtlevad mõlemad päriselt kaasa, kuidas leiaksid parima lahenduse. Suureks boonuseks on muidui ülimõistlik hind, lühikesed tarneajad ja Priit tuleb ise ka kõike paigaldama. See viimane oli meie jaoks eriti tähtis,

Uus köök on juba toredasti sisse õnnistatud ja heade sõpradega on juba mitmeid maitvaid õhtusööke nauditud. Seega, aitäh, aitäh südamest Stuudiomööbel.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri