Vahustatud fetajuust ehk perfektne dipikaste.

Kairi Tähe
https://www.instagram.com/p/BYf1o4CgKaJ/?taken-by=foodgraphers

There’s no louder sound than the crunch of something you are not supposed to eat…

Peale Ruudi sündi on mul pisut keeruline oma vana vormi tagasi saada. Ei, ära saa valesti aru, ka enne Ruudit ootama jäädes ei olnud ma suur fitness-guru, aga olin vormis.

Kuid ega ma tegelikult sellest suurt numbrit ei tee, olen alati arvanud, et toit on meile kõige lihtsamini kättesaadavam naudingu viis. Reisimine on kallis, uhked autod on kallis, kamoon, isegi riiete hinnad on ülemõistuse kalliks läinud, aga maitsev toit – seda saan endale lubada. Ja see vahustatud fetajuust on just üks nendest naudingutest mida ma ikka ja jälle endale luban….

Vahustatud fetajuustu dipikaste

There’s no louder sound than the crunch of something you are not supposed to eat… Peale Ruudi sündi on mul pisut keeruline oma vana vormi tagasi saada. Ei, ära saa valesti aru, ka enne Ruudit ootama jäädes ei olnud ma suur fitness-guru, aga olin vormis. Kuid ega ma tegelikult sellest… õhtusöök. Vahustatud fetajuust ehk perfektne dipikaste. European
mitmele: 2 ettevalmistus:
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

sul on vaja:

100gr fetajuustu

50ml vahukoort

2-3spl oliivõli

0,5 sidruni mahl ja riivitud koor

1 küüslauguküüs

1spl mett

1spl kuivatatud või värsket tüümiani

näpuotsatäis suhkrut

instruktsioonid.

Blenderda kõik siidiseks vahuks ja dekoreeri marjade, tomatite ning värskete ürtidega. Ja ära unusta kartulikrõpse, neid viimaseid lisa kohe ohtrasti.

 

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri