Maasikavaht

admin

Üks pisike roosa ja rõõmus maailm, ehk kuidas me maasikavahtu tegime. Jaa-jaa, me kõik teame, et väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust ja jahust ja maasikavahust? Aga suured tüdrukud? Mehed-naised? Papa ja mamma?

Ma arvan, et meil kõigil võiks olla üks päev elus, kus me oleme tehtud suhkrust ja jahust ja MAAAAASIKAVAHUST!

Aastaid tagasi, olles ühel õhtusöögil, oli seal üks külaline kogu õhtusöögi vältel kummaliselt vait. Jüri on tavaliselt olnud seltskonnahing, kes pajatab uskumatuid lugusi. Vahest on need nii usukumatud lood, et me ei usugi neid. Aga tol õhtusöögil ei rääkinud ta midagi. Kui kõik teised muljetasid, siis tema lihtsalt sõi. Ja ühtegi emotsiooni ei osanud me ka kuidagi tema näost välja lugeda. Kuni tema naine ütles, et kui Jürile söök väga-väga maitseb, siis ta ei lausugi ühtegi sõna.

Kui Pihel ja Ivo selle magustoidu esimest korda lauda tõid, ei lausunud ka sel korral keegi üht üleliigset sõna, ainult, “kas juurde saaks paluda?”

Kui Su maailm tundub vahest liiga hall ning kisa ja kära tüütab ära, siis ma arvan, et see maasikavaht on üks imeravim. Peale selle, et Su maailm muutub roosaks, kaob ka kisa ja kära üsna kiirelt ära.

Maasikavaht

Üks pisike roosa ja rõõmus maailm, ehk kuidas me maasikavahtu tegime. Jaa-jaa, me kõik teame, et väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust ja jahust ja maasikavahust? Aga suured tüdrukud? Mehed-naised? Papa ja mamma? Ma arvan, et meil kõigil võiks olla üks päev elus, kus me oleme tehtud suhkrust ja jahust ja… magustoidud. Maasikavaht European
mitmele: 4 ettevalmistus:
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

sul on vaja:

1,5 kilo maasikaid
3 munavalget
2 klaasi suhkurt
näpuotsatäis soola
serveerimiseks piima

instruktsioonid.

Töökäik on lihtne. Püreesta maasikad, vahusta eraldi munavalged, lisa suhkur ja siis ühes suures kausis vahusta munavalged ja maasika toormooos omavahel.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri