Grillitud lillkapsas sidruni ja suitsupaprikaga

Kairi Tähe

Kui otsid perfektset kaaslast endale, ei oskaks ma sind kahjuks aidata. Kui aga perfektset kaaslast oma grillroale, siis I’m the man! 

Tunnistan ausalt, et kui Ragnar mulle sel aastal kasvuhoone ehitas, ei unistanud ma esimese hooga esimestest tomatitest või kurkidest, mida saan hommikul endale noppida. Ma unistasin ühest õigest piknikust, mille saaksin seal korraldada ja teadsin täpselt, mida lauale panen. See, et Liina Pärnust kohale sõitis, oli täielik boonus. See, et minu hea Rakvere LK uusi tooteid proovimiseks saatis oli veel suuurem boonus. Ja need toidud, no need olid täpselt sellised, nagu vaimusilmas ettekujutasin. Okei, pisut paremadki. 

Mulle meeldib jagada retsepte, mida sul on kerge valmistada. Ja kui palju külalisi on tulemas, siis seda enam. Kui rahavast on rohkem, vali kaks lillkapsapead, meile piisas täiesti ühestki. Ehkki, õhtul, kui kõik nublud vaikselt voodites nohisesid ja me Liinaga ühe mullijoogi kogemata hiigelsuure! pauguga avasime, oleksime mõlemad tahtnud veel midagi näksida. Aga kõik taldrikud olid täiesti tühjaks söödud.

Grillitud lillkapsas

Kui otsid perfektset kaaslast endale, ei oskaks ma sind kahjuks aidata. Kui aga perfektset kaaslast oma grillroale, siis I’m the man!  Tunnistan ausalt, et kui Ragnar mulle sel aastal kasvuhoone ehitas, ei unistanud ma esimese hooga esimestest tomatitest või kurkidest, mida saan hommikul endale noppida. Ma unistasin ühest õigest piknikust,… Eelarve >10 EUR grillpidu, grilltoidud, lisandid, lillkapsas, grillitudlillkapsas, grillliha European
mitmele: 3 ettevalmistus: küpsetamine:
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

sul on vaja:

1 lillkapsapea

1 suurem sidrun

1tl suitsupaprika

5-6 spl oliivõli

peotäis meelepäraseid ürte

peotäis värsket piparmünti

0,5tl soola ja 0,5tl pipart

2-3spl mett

 

instruktsioonid.

Lõike lillkapsas ca 1,5cm laiusteks ketasdeks. 

Sega kokku kõik marinaadi koostisosad ja pintselda lillkapsale. Ära midagi alles jäta, vaid kalla kõik lillkapsa peale ning kata  anum kas fooliumi või kilega. Jäta vähemalt 20 minutiks kõrvale. 

Hiljem grilli madalamal kuumusel kuni nad on veel kergelt krõmpsud. Meil kulus selleks ca 15 minutit ja grillisime mõlemalt poolt. 

Ideaalne kaaslane mistahes grillpeole.

 

 

märkmed.

Postitus on tehtud koostöös Rakvere LK uute Taste of America toodetega.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri