Salvest AS uus vaarikapüree ja 2 mõnusat retsepti

Kairi Tähe

Me tähistasime oma suve algust 2 eriti suvise retseptiga. Kõik sai alguse sellest kui SALVEST mulle kirjutas ja rääkis, et neil tuleb kohe-kohe välja ökoloogilistest vaarikatest tehtud püree ja kas me oleks nõus sellest midagi maitsvat tegema. Särtsakasse vaarikapüreesse pole tilkagi lisatud suhkurt, magusust annab hoopis ökoloogiline õunapüree ja ökoloogiline valge viinamarjamahl.

Ega mul algselt suurt plaani nendega polnudki, kuid meil on üsna tavapärane see, et asjad lihtsalt lähevad õiget teed. Meie puhul, eelkõige maitsvat teed 🙂

See, et lihtsuses peitub võlu, teadsime juba väga ammu. Aga, et jäätise tegu võib olla ühelt poolt nii lihtne, teisalt nii võluvalt maitsev, selle ma olin juba unustanud. Ja kõige toredam on seda kõike teha koos perega, ka kõige pisematega. Mis siis, et riided lähevad pärast pessu ja köök vajab pärast seda rohkem koristust ja hoolt, sellest tegelikult pole mitte midagi.

Aga teadmine, et lapsed jahutavad end kuumal suvepäeval 100% puhta kraamiga, see teadmine on kulda väärt. Seega, aitäh Salvest! Aitäh puhta ja maitsva toidulaua eest!

Isetehtud jäätis Salvest 100% marjapüreedest

Me tähistasime oma suve algust 2 eriti suvise retseptiga. Kõik sai alguse sellest kui SALVEST mulle kirjutas ja rääkis, et neil tuleb kohe-kohe välja ökoloogilistest vaarikatest tehtud püree ja kas me oleks nõus sellest midagi maitsvat tegema. Särtsakasse vaarikapüreesse pole tilkagi lisatud suhkurt, magusust annab hoopis ökoloogiline õunapüree ja ökoloogiline… Eelarve >10 EUR Salvest AS uus vaarikapüree ja 2 mõnusat retsepti European
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

sul on vaja:

100% marjapüree Salvest'ilt

kreeka jogurt

mett

sidrun

 

instruktsioonid.

Töö ise tegelikult megalihtne ja kui päris aus olla, siis meie lemmikud oli puhtast mangopüreest. 

Ehkki, kui vaarikapüreele lisada 3-4 spl kreeka jogurtit, tiba mett ja sidrunimhla, siis ka see lõpptulemus oli megamaitsev!

Jäta ööseks sügavkülmikusse ja naudi hommikusöögiks, nagu meie seda tegime :))

märkmed.

Postitus on tehtud koostöös Salvest AS-iga.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri