Suvine seiklus garanteeritud ehk rendime välja oma haagissuvilat

Kairi Tähe

Me oleme nüüd pool aastat ehitanud üht eriti südamelähedast projekti – päikesekollase uksega haagissuvilat. Selle lugu on päris põnev. Ma nimelt jalutasin sellest praktiliselt iga päev mööda, pisike, paarikuune Ruudi, vankris lõunaund magamas ja mina unistades oma pisikesi ja suuremaid unistusi. Ja see väike, kergelt kinky haagissuvila lausa sositas vaikselt – Kairi, Kairiiii, Kairiiiiiiiiiiii.

Kuni selle päevani, et kirjutasin väiksele paberitükile – “sooviksin Teie haagissuvila ära osta”. Ja jätsin selle kojamehe vahele peremeest ootama. Läks mööda vaid 4-5 kuud, kui üks vanem härra mulle helistas ja teatas, et ta leidis mu kirja. Jaaaaa, et ta on nõus selle mulle tõesti müüma.

Mõeldud tehtud, ta koristas oma asjad seest ära, kuhu kuulus ka üks vana tuhatoos oma 300 suitsukoniga, ja meie viisime oma uue nublu koju. Oma õiget aega ootama.

Sinna mahub magama 2 täiskasvanut ja tegelikult ka 2 last, sest 2 väikest madratsit mahub ilusti voodi all olevasse sahtlisse. Ragnar paigaldas sinna päikesepaneelid, seega saab õhtul tuled põlema ja vajadusel ka puhuri tööle. Nii enda akud saavad hommikuks laetud, kui ka telefoni oma 🙂

Lisasime ka oma karavani Airbnsse – https://www.airbnb.com.ee/rooms/50159809?guests=1&adults=1&s=67&unique_share_id=9776e5eb-fc81-4b49-91b6-97eaa3c59eaa

Sõita saab sellega igaüks, kellel B-kategooria load, mis on üks eriti suur boonus.

PS! Seal on kaks ülimõnusat kott-tooli, kohe üüüülimõnusat. Saime need kingituseks https://mkfurniture.ee/ lehelt ja me kasutame neid nii toas kui õues. Meie kõik, nii lapsed kui ka kahe meetri pikkuste jalgadega Ragnar.

Kui 12.06 oleme oma karavaniga Rakvere linnapäevadel, Black Giraffe Brand pop-up poega, siis tegelikult on nii, et rendime seda ka välja. Seega, kui tunned, et vajad väikest puhkust, siis kirjuta-helista mulle.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri