Pärnu Kohvikute Nädal 2016

tellija – Pärnu Kohvikute Nädal 2016a / Pärnu Linnavalitsus
asukoht – Pärnu
web – http://kohvikutenadal.ee

Pärnu Kohvikute Nädal on mõnusasti käima läinud, veel mõnusam oli 2016.ndal aastal kõik magustoidud ülespildistada ja maitsa neid enne kui pea 4000 kohvikülalist jaole said.

Just eile rääkisin Ragnarile, et olen viimasel ajal puudust tundnud pädevusest. Jah, pädevusest. Olen tänaseks üles ehitanud 3 kohvikut ja oli aeg, kus olin kohvikute küsimuses väga pädev. Olgu küsimuses turunduses või veterinaarameti lubades-dokumentides, polnud küsimust, mille vastust ma ei teadnud. Ja kui juhtuski, et ei teadnud, teadsin kindlasti inimest, kelle käest saaks vastuse.

Nüüd aga olen pisikese Ruudiga kodus ja keegi ei tule enam kohvikute küsimuses minu käest nõu küsima. Ei saa ka pahandada, sest võib juhtuda, et ma ei teagi vastust. Maailm muutub nii kiiresti, et kui Sa oma valdkonnas 100 ja 1% igapäevaselt (ja öiselt) sees pole, siis leiadki end üsna pea olukorrast, kus õigeid vastuseid pole varnast võtta.

Aga see ei tähenda, et huvi ja uudishimu kohvikute ja toidukultuuri vastu mul raugenud on, pigem on see arenenud veidi teises võtmes. Nii ongi vahva, kui kutsutaks teiste loomingust osa saama pildistamise võtmes. Vägev!