Holy guacamoly ehk kausitäis ajaloolist armastust.

Kairi Tähe

 

Kausitäis ajaloolist armastust? Jah, palun! Juba 16ndal sajandil asteekide seas kasutusel olnud särtsakas guacamole on siiani palavalt armastatud dipikaste kogu maailmas. Nüüd, mil lapsed ja vanemad taas kooliaasta alguses kokku kogunevad, on hea aeg kiiresti dipikaid kokku segada ja neid jutuvada sees märkamatult koos värskete juurikatega pintslisse pista.

PS! Video pani kokku ultra-andekas Taimar Müller

Guacamole

  Kausitäis ajaloolist armastust? Jah, palun! Juba 16ndal sajandil asteekide seas kasutusel olnud särtsakas guacamole on siiani palavalt armastatud dipikaste kogu maailmas. Nüüd, mil lapsed ja vanemad taas kooliaasta alguses kokku kogunevad, on hea aeg kiiresti dipikaid kokku segada ja neid jutuvada sees märkamatult koos värskete juurikatega pintslisse pista. PS!… retseptid. Holy guacamoly ehk kausitäis ajaloolist armastust. European
mitmele: 2 ettevalmistus:
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

sul on vaja:

1 küüslauguküüs
2-3 küpset avokaadot
0,5 tk seemnetest puhastatud tšillit
1 laim
tšillihelbed
meresoola
peotäis basiilikut
oliivõli
tortillakrõpse

instruktsioonid.

Haki küüslauk ja tšillikaun parajalt peeneks. Lisa juurde pisut laimimahla ja haki veelkord läbi. Küpsed avokaadod uhmerda puruks ja lisa juurde meresool, hakitud küüslauk ja tšillikaun. Lisa veel pisut laimimahla ja värsket basiilikut. Kasuta guacamole'it dipikastmena või eraldi salatina ning ma usun, et ei Sina ega Su sõbrad ei pea selle maitses pettuma.

märkmed.

Nipp! Eriti särtsaka guacamole valmistamiseks kasutan ka pisut rohelist tšillikauna.

Ehk pakub huvi ka:

Kommenteeri